fbpx

Miks Cryo21 näohooldus on tõhus viis muuta näonahk siledaks ja säravaks

 

Miks Cryo21 näohooldus on tõhus viis muuta näonahk siledaks ja säravaks

 

Kas tõesti on võimalik keerata vananemise kella tagasi ja taastada näonaha nooruslikkus ja sära? Krüoteraapiaga on see tõesti võimalik – Cryo21 näohoolduse eesmärgiks on pingul ja nooruslik nahk ning terve jume.

 

Cryo21 näohooldus on turvaline ja valutu protseduur, mis silub kortsukesi, parandab jumet, vähendab tumedaid silmaaluseid ja paistetust silmaümbruses. Lisaks saab Cryo21 abil leevendada erinevaid nahaprobleeme nagu näiteks akne ja kuperoosa ning sellest on abi ka (päikese)põletuse leevendamisel.

 

Siin on 5 lihtsat ja mõjuvat põhjust, kuidas Cryo21 näonaha heaks töötab.

 

1. Aktiveerib nahaalust verevarustust:

vereringel on oluline roll naha tervise juures. Läbi vereringe jõuavad naharakkudeni hapnik ja toitained. Cryo21 protseduuri käigus tekitatud termiline shokk parandab oluliselt naha verevarustust, mille läbi paraneb naharakkude ainevahetus.

 

2. Aktiveerib kolleageeni, elastani ning hüarüloonhappe tootmist:

piisav kollageenitase aitab hoida naha elastse, sileda ja tervena. Mida noorem inimene, seda intensiivsem on naha kollageenitootmine. Alates 25ndast eluaastast toodab keha üha vähem ja madalama kvaliteediga kollageeni. Lisaks vanusele mõjutavad meie kollageenivarusid stress, õhusaastatus ja erinevad toksiinid. Cryo21 protseduuri käigus esile kutsutud termiline shokk naha päris- ehk dermiskihis aktiveerib sealseid fibroblaste tootmaks täiendavalt kollageenikiude, elastaani ning hüarüloonhapet.

 

3. Stimuleerib naharakkude uuenemist:

Cryo21 protseduur stimuleerib vereringet ja nii jõuab värske hapnikurikas veri kiiremini kahjustatud rakkudeni . See omakorda kiirendab kahjustatud nahapinna paranemist ja (näo)naha tervenemist seestpoolt väljapoole.

 

4. Ahendab poore:

Suured poorid lihtsustavad mustusel kergemini nahka imenduda, mis mitte ainult ei muuda nahka tuhmiks, vaid ka soodustab akne teket. Cryo21 protseduuri käigus reageerivad poorid külmakraadidele ahenedes ja seeläbi takistades välisel mustusel nahka imendumast.

 

5. Vallandab “õnnehormoone” endorfiine:

Inimesed, kes naeratavad paistavad õnnelikumad ja nooruslikumad. Cryo21 protseduur tõstab tuju ja selle tulemusena eralduvad “õnnehormoonid” endorfiinid. Protseduuri nähtavad tulemused toovad naeratuse näole ning panevad end tundma nooremana ja atraktiivsemana.

 

Särav ja tervisest pakatav näonahk on iga naise visiitkaart.

 

 

 

Astrid