fbpx

Enne tähtsat sündmust piht saledaks ja nägu säravaks!

Pulmapäevaks ilusaks! Iga naine soovib oma elu tähtsaimal päeval näha välja imeilus – tehakse just siis need fotod, mis jäävad alatiseks koduriiuliltele seisma. Üheks suurepäraseks abiliseks tippvälimuse saavutamisel on Cryo21.

Cryo21 krüolipolüüs on loomulik ja tõhus viis, kuidas vabaneda liigsest rasvast ilma kirurgilise sekkumiseta ning seeläbi vabaneda liigsest kõhupolstrist. Protseduure on võimalik teostada erinevatel kehapiirkondadel, näiteks kõhul, tuharatel, topeltlõual, käsivartel. Teraapia käigus alandatakse rasvarakkude temperatuur kuni 8 kraadini, mille tulemusena rasvarakud kärbuvad ning väljuvad kehast lümfiringe kaudu. Seda protsessi nimetatakse apoptoosiseks ehk loomulikuks rakusurmaks.

Kuigi protseduuri selgitus võib kõlada veidi keeruliselt, siis tegelikult on see ülimalt ohutu ja lihtne. Protseduur pole valus ega tekita kriimustusi ja sinikaid. Pärast seanssi võib kohe jätkata oma tavapäraste asjatoimetustega.

Kõige mõistlikum on Cryo21 krüolipolüüs ‘iga alustada kolm-neli kuud enne pulmapäeva, sest siis jõuab läbida terve kuuri. Kui ühe seansiga muutub keha vöökohast mitu sentimeetrit saledamaks, siis kuue seansiga (ehk kuuriga) võib piha ümbermõõt väheneda lausa 10 sentimeetrit! Oluline on meeles pidada ka seda, et iga seansi vahe peaks olema vähemalt kaks nädalat. Kui pruut avastab viimasel hetkel, et soovib keha veidi trimmi saada, võib ühe Cryo21 seansi teha ka nädalake enne pulmapäeva.

Näole Cryo21 pinguldava hoolduse tulemusena lähevad palged säravamaks, pinguldub näonahk ning ka pulmameik püsib paremini peal. Cryo21 pinguldav näohooldus on soovitav planeerida umbes neli päeva enne pulmi, et tulemus oleks maksimaalne.

Üha enam satub Cryo21 seanssidele ka peiusid, kes tahavad pulmapäevaks tippvormi saada. Meeste peamiseks mureks on kõht ja sangad, mis on isegi tavalise trenni ja hea toitumisega visad kaduma. Cryo21 krüolipolüüs aitab ka mehi kes soovivad pulmapäevaks ilusaks saada.

Külmateraapia on FDA poolt heakskiidetud turvaline ilma kõrvalnähtudeta protseduur, mis on kasutusel 47 riigis (sealhulgas paljudes Euroopa Liidu riikides). Eestis on protseduur 2016. aastast.

 

Artikkel ilmus Õhtulehes 12.septembril 2019 (https://nipiraamat.ohtuleht.ee/976229/cryo21-aitab-nii-pruudil-kui-peiul-pulmapaevaks-tippvorm-saavutada)

 

Astrid