fbpx

Alustame protseduuridega alates 4.mai 2020, rakendame täiendavad ohutusmeetmed, palume tutvuda

Head kliendid!

 

Alates 4. maist alustame tasapisi kehaprotseduuride tegemisega ja võtame vastu uusi broneeringuid. Klientide ja personali turvalisuse tagamiseks täidame kõiki ettekirjutatud hügieeni- ja ohutusnõudeid:

  • Meie töötajad on varustatud kaitsevahenditega st maskid, kindad jms.
  • Oleme pikendanud broneeringute vahelist aega, et desinfitseerida kõik üldkasutatavad pinnad (nagu näiteks makseterminal, lett, riiete hoiustamise kohad, ukselingid).
  • Jätkame ka seni elementaarse desinfektsiooninõuete täitmisega st. kasutame ühekordseid tarvikuid, protseduuri teostamiseks kasutatavaid seadmeosi desinfektseerime peale igat protseduuri.

Protseduurile tulles palume:

  1. Tulla visiidile täpselt õigeks ajaks, maksimaalselt 5 min varem. Administraator võib paluda väga vara saabunud kliente oodata väljaspool ooteruumi;
  2. Tulla broneeritud ajal protseduurile ilma saatjata st üksinda;
  3. Meie ruumidesse saabudes teostada käte desinfitseerimise ning panna ette kaitsemask (desovahendid ja ühekordsed maskid on ooteruumis saadaval);

 

Juhime tähelepanu, et haigustunnustega ja/või kõrgenenud kehatemperatuuriga kliendid ei pääse protseduurile ning CryoClinic’u personalil on õigus keelduda sellisel juhul klienti teenindamast.

Näohooldustega jätkame vastavalt eriolukorra arengule, kuid mitte ennem kui 17.mai 2020.

Astrid