fbpx

Muud teenused

Lümfimassaaž

Ülikasulik lümfimassaaž muudab Cryo21 teraapiad veelgi efektiivsemaks.

Cryoclinic lümfiteraapia
Lümfimassaaži ja Cryo21 teraapia ühine jõud

Lümfimassaaži eesmärk on treenida lümfisooni, -kapillaaristikku ja –sõlmi ning ergutada neid uuesti tööle hakkama. Lümfimassaaz lõdvestab ja leevendab lihaspingeid, mõjub hästi tursete, vereringehäirete ja ainevahetushaiguste puhul.

Lümfisõlmede ülesanne on hävitada baktereid, tugevdada immuunsüsteemi, filtreerida kehast kahjulikke aineid, juhtida vedelikku organismis ja aeglustada lümfivoolu. Kui lümfisüsteemi töö on haiguse või trauma tõttu häiritud ning vedeliku teekond kehas takistatud, tekivad tursed. Lümfimassaaž parandab aine¬vahetust, paneb kudedes seisma jäänud koevedeliku uuesti liikuma, vähendades näiteks kaasasündinud, pärast traumat või teadmata põhjustel tekkinud turseid.

Lümfimassaaž

45
60 min
  • Kuna terapeudi vastuvõtt toimub ainult 2x nädalas ja ajad täituvad kiiresti, siis võta palun ühendust telefonil 5309 8636 või e-maili teel info@cryoclinic.ee.

Lümfide mõjutamine ei ole valulik, see on õrnalt sooritatav ravimassaaž. Lümfimassaaž aitab, kui on:
* Tursed
* Reumaatilised haigused
* Trauma- ja operatsioonijärgne ravi
* Nõrk immuunsüsteem
* Rosaatsea
* Akne
* Näo- ja silmatursed
* Armkude
* Rasedusaegsed tursed
* Lipidoos, lipoödeemid
* Migreen
* Kroonilised lümfi äravoolu häired
* Vähkkasvajate järgne ravi

Lümfimassaaži vastunäidustused:
* Halvaloomulised kasvajad
* Akuutsed põletikud
* Roospõletik
* Südamepuudulikkus
* Väljakujunenud hüpotoonia
* Äge tromboos
* Seletamatud nahamuutused

Lümfimassaaži ja Cryo21 teraapia ühine jõud aitab saavutada paremaid tulemusi soovitud kehakaalu ja –kuju saavutamisel. Massaaž toetab Cryo21 teraapiat, sest aitab vabaneda liigsest vedelikust, mis takistab rasvarakkudeni jõudmist ja seeläbi mõjutab teraapia tulemuskikkust.

Pikaajaliste kogemustega lümfiterapeudid Jaanika Vikk ja Marit Visk vastuvõtt Tallinnas, CryoClinicus, toimuvad 2x kord nädalas alates 01.01.2020.

Meie teenused

CRYO21 kehahooldus

Revolutsiooniline rasvaladestusi lõhustav valutu krüolipolüüs nüüd Eestis. Saada üleliigsed sentimeetrid minema, vabane üleliigsest rasvast – tere unistuste figuur!

CRYO21 näohooldus

Noorusliku, värske ja pingul naha saladus! Ilutööstuses on külmal põhinevaid hoolduseid kasutatud juba aastaid, et säilitada naha nooruslikkus ja elastsus.

Krüoteraapia

Krüoteraapia on pika ajalooga ja levinud moodus leevendada traumade ja muudel põhjustel tekkinud lihastraumade, spordivigastuste ning liigeste põletikku ja valu.

Muud teenused

Pakume ka teisi toonust tõstvaid teenuseid keha ja meele heaks. Näiteks ülikasulik lümfimassaazh muudab kõik Cryo21 teraapiad veelgi efektiivsemaks.

Meie Tallinna kesklinna kliinikus ootab sind privaatne ja professionaalne teenindus.

Cryoclinic
Cryoclinic

Peale igat hooldust tunned end värskema ja energilisemana!

[ meie blogi ]

Viimased postitused