Külmateraapia on pika ajalooga ja levinud moodus leevendada traumade ja muudel põhjustel tekkinud lihastraumade, spordivigastuste ning liigeste põletikku ja valu.

Kõige igapäevasemad neist on kodused lahendused nagu jääkotid, lämmastikuspey’d,  külmageelid jms. Cryo21 Fysio külmateraapia toimib sarnaselt, aga kümneid kordi efektiivsemalt, kuna Cryo21 seadmega teostatud protseduur võimaldab alandada vigastatud piirkonnas temperatuuri minutiga ca 15 kraadini. Protseduuri käigus tekkiv termiline shokk parandab kiiresti kudede verevarustust, stimuleerib rakkude uuenemist, blokeerib valuaistinguid tekitavaid närviimpulsse, kiirendab oluliselt kudede taastumist. Ühtlasi alandab külm traumajärgset turset, mis võimaldab kliendil peale teraapiat läbi võimlemis – ning venitusharjutuste kiiremini taastuda. Cryo21 Fysio lokaalse külmateraapia käigus keskendub terapeut probleemsele piirkonnale.

Treeningujärgne taastumine.

Külmateraapia sh näiteks jäävannid on sportlaste hulgas levinud vahend taastumaks treeningutest ning pingelistest võistlusperioodidest. Cryo21 Fysio teraapia krüomassaazh on spetsiaalselt väljatöötatud teraapia, mis aitab peale intensiivset treeningut kiiresti taastuda.

Kokkuvõtvalt Cryo21 Fysio külmateraapia aitab:

– olulisel määral alandada traumajärgset turset;
– vähendada vigastatud piirkonnas põletikukolde intensiivsus;
– taastuda treeningujärgsel st väljutada lihastest piimhapet ning aidata kaasa lihaste mikrorebendite paranemisele;
– leevendada valu.

CRYO21 füsio seanss

5500/ ca 45 min
  • Esmane seanss koos konsultatsiooniga.

*Protseduur on turvaline, kuid siiski on mõned vastunäidustused: flebiit, tromboflebiit ning veenilaiendite piirkonnas / rasedus / põletikulised protsessid, ägedad akuutsed haigused /  siirdatud organitega inimesed / külmaallergia, Raynaud’i sündroom