Head kliendid!

 

Alates 4. maist alustame tasapisi kehaprotseduuride tegemisega ja võtame vastu uusi broneeringuid. Klientide ja personali turvalisuse tagamiseks täidame kõiki ettekirjutatud hügieeni- ja ohutusnõudeid:

  • Meie töötajad on varustatud kaitsevahenditega st maskid, kindad jms.
  • Oleme pikendanud broneeringute vahelist aega, et desinfitseerida kõik üldkasutatavad pinnad (nagu näiteks makseterminal, lett, riiete hoiustamise kohad, ukselingid).
  • Jätkame ka seni elementaarse desinfektsiooninõuete täitmisega st. kasutame ühekordseid tarvikuid, protseduuri teostamiseks kasutatavaid seadmeosi desinfektseerime peale igat protseduuri.

Protseduurile tulles palume:

  1. Tulla visiidile täpselt õigeks ajaks, maksimaalselt 5 min varem. Administraator võib paluda väga vara saabunud kliente oodata väljaspool ooteruumi;
  2. Tulla broneeritud ajal protseduurile ilma saatjata st üksinda;
  3. Meie ruumidesse saabudes teostada käte desinfitseerimise ning panna ette kaitsemask (desovahendid ja ühekordsed maskid on ooteruumis saadaval);

 

Juhime tähelepanu, et haigustunnustega ja/või kõrgenenud kehatemperatuuriga kliendid ei pääse protseduurile ning CryoClinic’u personalil on õigus keelduda sellisel juhul klienti teenindamast.

Näohooldustega jätkame vastavalt eriolukorra arengule, kuid mitte ennem kui 17.mai 2020.