fbpx

Лицо

CRYO21 Лицо

Секрет молодой, свежей и упругой кожи!

ЧТО ТАКОЕ УХОД ЗА КОЖЕЙ ЛИЦА CRYO21?
Процедуры, основывающиеся на холоде, используются в индустрии красоты уже несколько лет. С их помощью сохраняют молодость и эластичность кожи. Специальные процедуры Cryo21 против старения и укрепляющие процедуры лица и шеи стимулируют обновление клеток кожи, движение лимфы, кровоснабжение, а также производство коллагена и эластина в более глубоких слоях кожи. Результат – молодая, мягкая и упругая кожа.
Cryo21 Näohooldus
КАК ДЕЙСТВУЕТ УХОД ЗА КОЖЕЙ ЛИЦА CRYO21?
Cryo21 – это специальный метод, который использует минусовые температуры в ходе которогочтобы значительно улучшитьается кровообращение в коже используя минусовые температуры. В ходе процедуры в ткани поступаюет дополнительный кислород и ферменты. Благодаря этому активируется производство коллагена и эластиана, и улучшается эластичность кожи. Также активируется подкожная лимфатическая система, которая выводит токсины из подкожных тканей. Высвобождаются эндорфины; эндорфины борются с усталостью, кожа лица после процедуры кожа лица выглядит свежей и упругой.

УХОД ЗА КОЖЕЙ ЛИЦА CRYO21

специальная цена
55
49
40 min
  • Cryo21 Ознакомительная процедурa и консультация
Erihind

В нашей клинике, расположенной в центре Таллинна, Вас ждет приватное и персональное обслуживание.

Cryoclinic
Cryoclinic

Вы чувствуете свежесть после каждой процедуры.

О тебе позаботится

наша хорошая команда

Aet

Aet

[ Заведующий клиникой ]
Katrin

Katrin

[ Терапевт ]
Astrid

Astrid

[ Терапевт ]
Karin

Karin

[ Терапевт ]

Miks Cryo21 krüolipolüüs on tõhus aga valutu? Cryo21 teraapia erineb teistest krüolipolüüs’ il baseeruvatest teraapiatest peamiselt seetõttu, et tegemist on manuaalse teraapiaga, kus intensiivse külmaga töötlemine on ühendatud töödeldava piirkonna lokaalse massaazhiga. Viimane on vajalik, et seadme otsikuga jõuaks rasvkoele võimalikult lähedale, lihtsalt nahapinna töötlemine külmaplaadiga rasvarakkude temperatuuri lõhustumiseni ei alanda. Iga klient on erinev ja meie terapeut kohandab teraapia vastavalt kliendi vajadusele ja soovile ning keskendub konkreetsele soovitud kehapiirkonnale.

Mis toimub Cryo21 teraapiasenassi ajal? Seanssi alguses kantakse töödeldavale kehapiirkonnale spetsiaalset geeli, mille funktsioon on kaitsta nahka külmakahjustuste eest ning samuti aidata kaasa protsessi toimimisele. Geele on erinevate toimeainetega, terapeut valib igaks protseduuriks ja vastavalt kliendile sobiva kombinatsiooni. Seejärel koosmõjus manuaalse massaazhiga töödeldakse spetsiaalse külmaotsukuga nahaalust rasvkudet, et algatada apoptoos (loomulik rakusurm). See tähendab, et loomuliku reakstioonina ekstreemsele külmale rasvaraku kest puruneb ning raku väljutab oma sisu. Rasvaraku tühjenemine kestab protseduurijärgselt vähemalt 14 päeva, tavaliselt rohkem. Rakukesta tühjenedes rakukest kristalliseerub ning väljub samuti organismist.

Apoptoos ehk loomulik rakusurm

Apoptoos ehk loomulik rakusurm

Cryo21 krüolipolüüs ‘i  teraapiat teostab professionaalne terapeut vastavalt iga kliendi individuaalsusele. Terapeut teostab protseduuri algusest lõpuni. Me ei kinnita klienti lihtsalt masinate külge ja Cryo21 teraapias ei ole kõigile sarnaselt teostatavat standardprotseduur.

Cryo21 krüolipolüüs annab tulemusi on tavaliselt näha juba peale esimest seanssi. Nagu enamus teraapiaid, on ka Cryo21 teraapia kõige efektiivsem ja tulemused püsivad kui teraapiat teha kuurina.

Pinguldavad kehahooldused. Protseduuri käigus kutsutakse naha päriskihis ehk dermises esile nn termiline shokk. Nahaalused veresooned ning lümfiringe tõmbuvad külma mõjul kokku ning koheselt järgneva sooja mõjul jälle laienevad. Tekkib nö “pumbaeffekt”, mis aktiveerib piirkonna verevarustust, naha loomulikku elastaani ning kollageeni tootmist ning viib välja jääkaineid. Tulemuseks on nooruslik ja elastne nahk pinguldavate protseduuri järgselt.

Tselluliidiravis kasutame ära samuti temperatuurierinevusest tekkinud verevarustuse ning lümfiringe aktiveerimise efekti. Probleemsest piirkonnast viiakse välja nii jääkained kui liigne kogunenud vedelik ilma sidekude kahjustamata.

Broneeri seanssiaeg telefonil 5309 8636, emaili info@cryoclinic.ee või meie online broneerimissüsteemis.

*Protseduur on turvaline, kuid siiski on mõned vastunäidustused: flebiit, tromboflebiit ning veenilaiendite piirkonnas / rasedus / põletikulised protsessid, ägedad akuutsed haigused /  siirdatud organitega inimesed / külmaallergia, Raynaud’i sündroom

[ meie blogi ]

Viimased postitused