fbpx

Cryo21 Face

Cryo21 Face

The secret to a youthful, fresh and firm skin!

What is CRYO21 Face?

The beauty industry has offered treatments based on using cold temperatures for years to preserve the clients’ youthful skin and its elasticity.

Cryo21 involves anti-aging and lifting treatments designed especially for the facial and neck area so as to stimulate the renewal of skin cells, lymph circulation, improving the skin’s blood supply and the production of collagen and elastase deep in skin layers.

The result is younger, softer and more firmer skin.

  • The procedure is safe but there are some contraindications: phlebitis, thrombophlebitis and varicose veins in the area to be treated / pregnancy / inflammatory processes, acute diseases / organ transplants / cold urticaria, Raynaud’s disease.
Cryo21 Näohooldus
How does the Cryo21 facial treatment work?

Cryo21 is a special method that uses below-zero temperatures to remarkably improve the skin’s blood supply, which in turn brings additional oxygen and healing enzymes to the tissues. Owing to that, the process of producing collagen and elastase is activated in the skin and it will become flexible once again.

Additionally, the treatment will activate the subcutaneous lymphatic circulation that expels toxins from the subcutaneous tissues.

An additional amount of “well-being” endorphins are released to fight traces of exhaustion—after the therapy, your facial skin will look fresh and firm.

CRYO21 FACIAL

55
40 min
  • Lifting treatment for the facial and cleavage area
Erihind

Miks Cryo21 krüolipolüüs on tõhus aga valutu? Cryo21 teraapia erineb teistest krüolipolüüs’ il baseeruvatest teraapiatest peamiselt seetõttu, et tegemist on manuaalse teraapiaga, kus intensiivse külmaga töötlemine on ühendatud töödeldava piirkonna lokaalse massaazhiga. Viimane on vajalik, et seadme otsikuga jõuaks rasvkoele võimalikult lähedale, lihtsalt nahapinna töötlemine külmaplaadiga rasvarakkude temperatuuri lõhustumiseni ei alanda. Iga klient on erinev ja meie terapeut kohandab teraapia vastavalt kliendi vajadusele ja soovile ning keskendub konkreetsele soovitud kehapiirkonnale.

Mis toimub Cryo21 teraapiasenassi ajal? Seanssi alguses kantakse töödeldavale kehapiirkonnale spetsiaalset geeli, mille funktsioon on kaitsta nahka külmakahjustuste eest ning samuti aidata kaasa protsessi toimimisele. Geele on erinevate toimeainetega, terapeut valib igaks protseduuriks ja vastavalt kliendile sobiva kombinatsiooni. Seejärel koosmõjus manuaalse massaazhiga töödeldakse spetsiaalse külmaotsukuga nahaalust rasvkudet, et algatada apoptoos (loomulik rakusurm). See tähendab, et loomuliku reakstioonina ekstreemsele külmale rasvaraku kest puruneb ning raku väljutab oma sisu. Rasvaraku tühjenemine kestab protseduurijärgselt vähemalt 14 päeva, tavaliselt rohkem. Rakukesta tühjenedes rakukest kristalliseerub ning väljub samuti organismist.

Apoptoos ehk loomulik rakusurm

Apoptoos ehk loomulik rakusurm

Cryo21 krüolipolüüs ‘i  teraapiat teostab professionaalne terapeut vastavalt iga kliendi individuaalsusele. Terapeut teostab protseduuri algusest lõpuni. Me ei kinnita klienti lihtsalt masinate külge ja Cryo21 teraapias ei ole kõigile sarnaselt teostatavat standardprotseduur.

Cryo21 krüolipolüüs annab tulemusi on tavaliselt näha juba peale esimest seanssi. Nagu enamus teraapiaid, on ka Cryo21 teraapia kõige efektiivsem ja tulemused püsivad kui teraapiat teha kuurina.

Pinguldavad kehahooldused. Protseduuri käigus kutsutakse naha päriskihis ehk dermises esile nn termiline shokk. Nahaalused veresooned ning lümfiringe tõmbuvad külma mõjul kokku ning koheselt järgneva sooja mõjul jälle laienevad. Tekkib nö “pumbaeffekt”, mis aktiveerib piirkonna verevarustust, naha loomulikku elastaani ning kollageeni tootmist ning viib välja jääkaineid. Tulemuseks on nooruslik ja elastne nahk pinguldavate protseduuri järgselt.

Tselluliidiravis kasutame ära samuti temperatuurierinevusest tekkinud verevarustuse ning lümfiringe aktiveerimise efekti. Probleemsest piirkonnast viiakse välja nii jääkained kui liigne kogunenud vedelik ilma sidekude kahjustamata.

Broneeri seanssiaeg telefonil 5309 8636, emaili info@cryoclinic.ee või meie online broneerimissüsteemis.

*Protseduur on turvaline, kuid siiski on mõned vastunäidustused: flebiit, tromboflebiit ning veenilaiendite piirkonnas / rasedus / põletikulised protsessid, ägedad akuutsed haigused /  siirdatud organitega inimesed / külmaallergia, Raynaud’i sündroom

Our Services

CRYO21 Body

Say goodbye to the stubborn fat and hello to the body shape of your dreams!

CRYO21 Face

The secret to a youthful, fresh and firm skin!

Cryotherapy

Helps you get rid of unwanted fat and reduces cellulite to achieve the body shape and weight that you desire.

Other services

Pakume ka teisi toonust tõstvaid teenuseid keha ja meele heaks. Näiteks ülikasulik lümfimassaazh muudab kõik Cryo21 teraapiad veelgi efektiivsemaks.

Our clinic, located in central Tallinn, offers you private and professional service.

Cryoclinic
Cryoclinic

You will feel refreshed and more energetic after each treatment.

You will be looked after by

Our friendly team

Aet

Aet

[ Manager ]
Katrin

Katrin

[ Therapist ]
Astrid

Astrid

[ Therapist ]
Karin

Karin

[ Therapist ]
[ meie blogi ]

Viimased postitused