fbpx

CRYO21 Body

Cryo21 Body

Say goodbye to the stubborn fat and hello to the body shape of your dreams!

What is Cryo21 Body?

Healthy eating and an active lifestyle are, of course, some of the most important factors in achieving one’s dream figure body but people often struggle with lack of time and motivation.

Our revolutionary Cryo21 treatment helps to dissolve cellulite and fat deposits in problematic areas, accelerate metabolism and achieve the body shape and weight you desire more quickly.

 

  • The procedure is safe but there are some contraindications: phlebitis, thrombophlebitis and varicose veins in the area to be treated / pregnancy / inflammatory processes, acute diseases / organ transplants / cold urticaria, Raynaud’s disease.
Cryoclinic
How does the Cryo21 body treatment work?

Cryo21 therapy facilitates a thermal shock by reducing the temperature of fat cells, causing them to die-off in a natural way. This natural die-off process is called apoptosis, which results in a gradual degeneration of fat cells and their evacuation of dead fat cells.

Apoptosis of fat cells occur when the special device Cryo21 reduces the temperature in the area from 34 °C to 8 °C and without the client feeling cold.

After 4-6 treatments it is not unusual for the clients to lose up to 10 cm around the waist or and this is accomplished permanently without any kind of surgery.

CRYO21 BODY first treatment

special price
95
75
60 min
  • Come and try the treatment for just € 75 (usually € 95 per session)
Special Price

Miks Cryo21 krüolipolüüs on tõhus aga valutu? Cryo21 teraapia erineb teistest krüolipolüüs’ il baseeruvatest teraapiatest peamiselt seetõttu, et tegemist on manuaalse teraapiaga, kus intensiivse külmaga töötlemine on ühendatud töödeldava piirkonna lokaalse massaazhiga. Viimane on vajalik, et seadme otsikuga jõuaks rasvkoele võimalikult lähedale, lihtsalt nahapinna töötlemine külmaplaadiga rasvarakkude temperatuuri lõhustumiseni ei alanda. Iga klient on erinev ja meie terapeut kohandab teraapia vastavalt kliendi vajadusele ja soovile ning keskendub konkreetsele soovitud kehapiirkonnale.

Mis toimub Cryo21 teraapiasenassi ajal? Seanssi alguses kantakse töödeldavale kehapiirkonnale spetsiaalset geeli, mille funktsioon on kaitsta nahka külmakahjustuste eest ning samuti aidata kaasa protsessi toimimisele. Geele on erinevate toimeainetega, terapeut valib igaks protseduuriks ja vastavalt kliendile sobiva kombinatsiooni. Seejärel koosmõjus manuaalse massaazhiga töödeldakse spetsiaalse külmaotsukuga nahaalust rasvkudet, et algatada apoptoos (loomulik rakusurm). See tähendab, et loomuliku reakstioonina ekstreemsele külmale rasvaraku kest puruneb ning raku väljutab oma sisu. Rasvaraku tühjenemine kestab protseduurijärgselt vähemalt 14 päeva, tavaliselt rohkem. Rakukesta tühjenedes rakukest kristalliseerub ning väljub samuti organismist.

Apoptoos ehk loomulik rakusurm

Apoptoos ehk loomulik rakusurm

Cryo21 krüolipolüüs ‘i  teraapiat teostab professionaalne terapeut vastavalt iga kliendi individuaalsusele. Terapeut teostab protseduuri algusest lõpuni. Me ei kinnita klienti lihtsalt masinate külge ja Cryo21 teraapias ei ole kõigile sarnaselt teostatavat standardprotseduur.

Cryo21 krüolipolüüs annab tulemusi on tavaliselt näha juba peale esimest seanssi. Nagu enamus teraapiaid, on ka Cryo21 teraapia kõige efektiivsem ja tulemused püsivad kui teraapiat teha kuurina.

Pinguldavad kehahooldused. Protseduuri käigus kutsutakse naha päriskihis ehk dermises esile nn termiline shokk. Nahaalused veresooned ning lümfiringe tõmbuvad külma mõjul kokku ning koheselt järgneva sooja mõjul jälle laienevad. Tekkib nö “pumbaeffekt”, mis aktiveerib piirkonna verevarustust, naha loomulikku elastaani ning kollageeni tootmist ning viib välja jääkaineid. Tulemuseks on nooruslik ja elastne nahk pinguldavate protseduuri järgselt.

Tselluliidiravis kasutame ära samuti temperatuurierinevusest tekkinud verevarustuse ning lümfiringe aktiveerimise efekti. Probleemsest piirkonnast viiakse välja nii jääkained kui liigne kogunenud vedelik ilma sidekude kahjustamata.

Broneeri seanssiaeg telefonil 5309 8636, emaili info@cryoclinic.ee või meie online broneerimissüsteemis.

*Protseduur on turvaline, kuid siiski on mõned vastunäidustused: flebiit, tromboflebiit ning veenilaiendite piirkonnas / rasedus / põletikulised protsessid, ägedad akuutsed haigused /  siirdatud organitega inimesed / külmaallergia, Raynaud’i sündroom

Our Services

CRYO21 Body

Say goodbye to the stubborn fat and hello to the body shape of your dreams!

CRYO21 Face

The secret to a youthful, fresh and firm skin!

Cryotherapy

Helps you get rid of unwanted fat and reduces cellulite to achieve the body shape and weight that you desire.

Other services

Pakume ka teisi toonust tõstvaid teenuseid keha ja meele heaks. Näiteks ülikasulik lümfimassaazh muudab kõik Cryo21 teraapiad veelgi efektiivsemaks.

Our clinic, located in central Tallinn, offers you private and professional service.

Cryoclinic
Cryoclinic

You will feel refreshed and more energetic after each treatment.

[ meie blogi ]

Viimased postitused

You will be looked after by

Our friendly team

Aet

Aet

[ Manager ]
Katrin

Katrin

[ Therapist ]
Astrid

Astrid

[ Therapist ]
Karin

Karin

[ Therapist ]