Noorusliku, värske ja pingul naha saladus!

Ilutööstuses on külmal põhinevaid hoolduseid kasutatud juba aastaid, et säilitada naha nooruslikkus ja elastsus. Cryo21 spetsiaalselt näo- ja kaelapiirkonnale mõeldud vananemisvastased ja pinguldavad hooldused stimuleerivad naharakkude uuenemist, lümfiainevahetust, naha verevarustust ning kollageeni ja elastaani tootmist naha sügavamates kihtides. Tulemuseks on nooruslikum, pehmem, ja pringim nahk.

Kuidas Cryo21 näohooldus toimib?

Cryo21 on spetsiaalne meetod, mille käigus miinustemperatuuride kasutamisel parandatakse oluliselt naha verevarustust, mis omakorda toob kudedesse lisahapnikku ja tervendavaid ensüüme. Tänu sellele aktiveerub naha kollageeni ja elastaani tootmine ning taastub naha elastsus. Samuti aktiveerub nahaalune lümfiringe, mis viib toksiinid nahaalustest kudedest välja. Vallandub lisakogus “heaolu” endorfiine, mis võitleb väsimuse jälgedega ning näonahk jääb peale hooldust värske ja pinguldatum.

Protseduurid

Cryo21 näohooldus esimene seanss soodushinnaga (tavahind 55€)

49/40 min
  • Meie klassikaline näohooldus vastavalt kliendi vajadustele. Silub miimikakortse, vähendab väsimuse jälgi ning ühtlustab nahatooni.

*Protseduur on turvaline, kuid siiski on mõned vastunäidustused: flebiit, tromboflebiit ning veenilaiendite piirkonnas / rasedus / põletikulised protsessid, ägedad akuutsed haigused /  siirdatud organitega inimesed / külmaallergia, Raynaud’i sündroom