Ülikasulik lümfimassaazh muudab Cryo21 teraapiad veelgi efektiivsemaks.

Lümfimassaaži eesmärk on treenida lümfisooni, -kapillaaristikku ja –sõlmi ning ergutada neid uuesti tööle hakkama. Lümfimassaaz lõdvestab ja leevendab lihaspingeid, mõjub hästi tursete, vereringehäirete ja ainevahetushaiguste puhul.

Lümfisõlmede ülesanne on hävitada baktereid, tugevdada immuunsüsteemi, filtreerida kehast kahjulikke aineid, juhtida vedelikku organismis ja aeglustada lümfivoolu. Kui lümfisüsteemi töö on haiguse või trauma tõttu häiritud ning vedeliku teekond kehas takistatud, tekivad tursed. Lümfimassaaž parandab aine¬vahetust, paneb kudedes seisma jäänud koevedeliku uuesti liikuma, vähendades näiteks kaasasündinud, pärast traumat või teadmata põhjustel tekkinud turseid.

Lümfide mõjutamine ei ole valulik, see on õrnalt sooritatav ravimassaaž. Lümfimassaaž aitab, kui on:
* Tursed
* Reumaatilised haigused
* Trauma- ja operatsioonijärgne ravi
* Nõrk immuunsüsteem
* Rosaatsea
* Akne
* Näo- ja silmatursed
* Armkude
* Rasedusaegsed tursed
* Lipidoos, lipoödeemid
* Migreen
* Kroonilised lümfi äravoolu häired
* Vähkkasvajate järgne ravi

Lümfimassaaži vastunäidustused:
* Halvaloomulised kasvajad
* Akuutsed põletikud
* Roospõletik
* Südamepuudulikkus
* Väljakujunenud hüpotoonia
* Äge tromboos
* Seletamatud nahamuutused

Lümfimassaaži ja Cryo21 teraapia ühine jõud aitab saavutada paremaid tulemusi soovitud kehakaalu ja –kuju saavutamisel. Massaaž toetab Cryo21 teraapiat, sest aitab vabaneda liigsest vedelikust, mis takistab rasvarakkudeni jõudmist ja seeläbi mõjutab teraapia tulemuskikkust.

Pikaajaliste kogemustega lümfiterapeudid Jaanika Vikk ja Marit Visk vastuvõtt Tallinnas, CryoClinicus, toimuvad 2x kord nädalas alates 01.01.2020.

Hind 45 eurot, seanss kestab 60 minutit.

Kuna terpeudi vastuvõtt toimub ainult 2x nädalas ja ajad täituvad kiiresti, siis võta palun ühendust telefonil 5309 8636 või e-maili teel info@cryoclinic.ee.