fbpx
MIKÄ on 21 KryOterapia?
Terveelliset ruokailutottumukset ja aktiivinen elämäntapa ovat tosin tärkeimpiä tekijöitä unelmien vartalon saavuttamiseen, mutta unelman toteutuminen tyssää usein ajan ja motivaation puutteeseen. Kryoterapian vartalonhoito auttaa pilkkomaan selluliittia ja rasvakertymiä kehon ongelmakohdissa, kiihdyttää aineenvaihduntaa ja nopeuttaa näin toivotun vartalon ja ihannepainon saavuttamista.

Heitä ylimääräiset kilot menemään – tervetuloa, unelmien vartalo!

Cryoclinic
Miten Cryo21 vartalonhoito toimii?
Rasvasolujen normaali lämpötila on 34 astetta – hoidon aikana lasketaan rasvasolujen lämpötilaa 34 asteesta 8 asteeseen, joka aiheuttaa luonnollisen solujen kuoleman eli apoptoosin. Kuolleet solut poistetaan kehosta lymfakierron mukana. Tulokset näkyvät heti – jo ensimmäisen hoitokerran aikana ongelmakohdan ympärysmitta vähenee yleensä 2-3%. Rasvasolujen pilkkomisen prosessi jatkuu hoidon jälkeen vielä 14 päivän ajan ja sen jälkeen voidaan toistaa hoitoa. Jo pelkästään 4 – 6 hoitokerralla voidaan vähentää ympärysmittaa jopa 12 cm verran. Koska rasvasolut poistetaan kehosta lymfakierron kautta, tulokset ovat terveellisen ravinnon ja riittävän liikunnallisuuden ylläpitämisellä pysyviä.

CRYO21 VARTALOHOITO ensimäinen hoitokerta

Erikoishinta
95
75
60 min
  • Cryo21 BODY Ensimmäinen konsultaatio ja hoitokerta
EriKOIshinta

Cryo21-kasvohoito on tehokas, kiinteyttävä ja ihoa elvyttävä hoitomuoto kasvojen, kaulan ja dekolteen alueelle. Cryo21-kasvohoito stimuloi ihosolujen uudistumista, lymfakiertoa, ihon verenkiertoa sekä kollageenin ja elastaanin tuotantoa ihon syvimmissä kerroksissa. Käsittelyn tuloksena on nuorekkaampi, pehmeämpi ja kiinteämpi iho.

Naine kuubikud

CRYO21 KASVOHOITO

55
50 min
  • Cryo21 Kasvohoito

Miks Cryo21 krüolipolüüs on tõhus aga valutu? Cryo21 teraapia erineb teistest krüolipolüüs’ il baseeruvatest teraapiatest peamiselt seetõttu, et tegemist on manuaalse teraapiaga, kus intensiivse külmaga töötlemine on ühendatud töödeldava piirkonna lokaalse massaazhiga. Viimane on vajalik, et seadme otsikuga jõuaks rasvkoele võimalikult lähedale, lihtsalt nahapinna töötlemine külmaplaadiga rasvarakkude temperatuuri lõhustumiseni ei alanda. Iga klient on erinev ja meie terapeut kohandab teraapia vastavalt kliendi vajadusele ja soovile ning keskendub konkreetsele soovitud kehapiirkonnale.

Mis toimub Cryo21 teraapiasenassi ajal? Seanssi alguses kantakse töödeldavale kehapiirkonnale spetsiaalset geeli, mille funktsioon on kaitsta nahka külmakahjustuste eest ning samuti aidata kaasa protsessi toimimisele. Geele on erinevate toimeainetega, terapeut valib igaks protseduuriks ja vastavalt kliendile sobiva kombinatsiooni. Seejärel koosmõjus manuaalse massaazhiga töödeldakse spetsiaalse külmaotsukuga nahaalust rasvkudet, et algatada apoptoos (loomulik rakusurm). See tähendab, et loomuliku reakstioonina ekstreemsele külmale rasvaraku kest puruneb ning raku väljutab oma sisu. Rasvaraku tühjenemine kestab protseduurijärgselt vähemalt 14 päeva, tavaliselt rohkem. Rakukesta tühjenedes rakukest kristalliseerub ning väljub samuti organismist.

Apoptoos ehk loomulik rakusurm

Apoptoos ehk loomulik rakusurm

Cryo21 krüolipolüüs ‘i  teraapiat teostab professionaalne terapeut vastavalt iga kliendi individuaalsusele. Terapeut teostab protseduuri algusest lõpuni. Me ei kinnita klienti lihtsalt masinate külge ja Cryo21 teraapias ei ole kõigile sarnaselt teostatavat standardprotseduur.

Cryo21 krüolipolüüs annab tulemusi on tavaliselt näha juba peale esimest seanssi. Nagu enamus teraapiaid, on ka Cryo21 teraapia kõige efektiivsem ja tulemused püsivad kui teraapiat teha kuurina.

Pinguldavad kehahooldused. Protseduuri käigus kutsutakse naha päriskihis ehk dermises esile nn termiline shokk. Nahaalused veresooned ning lümfiringe tõmbuvad külma mõjul kokku ning koheselt järgneva sooja mõjul jälle laienevad. Tekkib nö “pumbaeffekt”, mis aktiveerib piirkonna verevarustust, naha loomulikku elastaani ning kollageeni tootmist ning viib välja jääkaineid. Tulemuseks on nooruslik ja elastne nahk pinguldavate protseduuri järgselt.

Tselluliidiravis kasutame ära samuti temperatuurierinevusest tekkinud verevarustuse ning lümfiringe aktiveerimise efekti. Probleemsest piirkonnast viiakse välja nii jääkained kui liigne kogunenud vedelik ilma sidekude kahjustamata.

Broneeri seanssiaeg telefonil 5309 8636, emaili info@cryoclinic.ee või meie online broneerimissüsteemis.

*Protseduur on turvaline, kuid siiski on mõned vastunäidustused: flebiit, tromboflebiit ning veenilaiendite piirkonnas / rasedus / põletikulised protsessid, ägedad akuutsed haigused /  siirdatud organitega inimesed / külmaallergia, Raynaud’i sündroom

Meidän Tallinnan klinikalla voit nauttia yksilöllisestä ja ammattimaisesta palvelusta

Cryoclinic
Cryoclinic

Koet jokaisen hoitokerran jälkeen olosi virkistyneeksi ja energiseksi.

Ystävällinen tiimimme pitää Sinusta huolen
Aet

Aet

[ Klinikan johtaja ]
Katrin

Katrin

[ Terapeutti ]
Astrid

Astrid

[ Terapeutti ]
Karin

Karin

[ Terapeutti ]
[ meie blogi ]

Viimased postitused