fbpx

KosmetoloGI PALVELUT

Asiakaspohjaiset kasvohoidot

Tarjoamme tehokkaita kasvohoitoja kaikenlaisin iho-ongelmiin ja -tilanteisiin. Valikoissa on erikoishoitot iholle ikääntymisen eri vaiheissa ja myös erityisiä huolenaiheita varten kuten pigmentaatio, komedonit, akne jne.

 

Esimerki: kasvohoitot 1h / 55€:

 

  • 30+ ensimmäiset ikääntymisen merkit
  • 40+ palautamme ihon nuorekkuuden ja kimmoisuuden
  • 50+ ikääntymistä, ryppyjä vastaan
  • pigmentaatio
  • Aknest , komedonit
  • Kasvohoito miehille.
  • ….

 

Kosmetologimme ovat kansainvälisen Cidesco-kosmetologi valmistuneet

kokeneita ammattilaisia. Sen takia meillä ei ole pitkä lista hienoja ulkomaankielisia nimiä kasvohoitotoja. Varaa aika ja me löydämme varmasti Sinulle sopivan ratkaisun ja yhtistemän. Kaikki kasvohoitot sisältää: iho puhdistus, kuorinta, kasvo-, kaula- ja dekolteehieronta, maski, sopiva päivävoide ja SPF.

 

Tarvittaessa voi lisää tehokkuutta CryoLED, ultraääni, NeonPlasma tai muun laitehoidon avulla. (+20€/+ 30min)

 

Olemme tutkineet pitkään todella monia ja monia kauneusbrändejä markkinoilla. Tällä hetkellä olemme päättäneet käyttää tuotteita valmistajilta kuten Laboratories RENOPHASE (FRA), CilnicCare (SWE), Cryo21 Mila (IT),  DUI Clinic (NOR), Simone Mahler (FRA), V-Carbon (IT).

Cryo21 Näohooldus

Kasvohoido

55
60 min
  • Sisältä sopivaa: iho puhdistus, kuorinta, kasvo-, kaula- ja dekolteehieronta, maski, sopiva päivävoide ja SPF.
Erihind

Miks Cryo21 krüolipolüüs on tõhus aga valutu? Cryo21 teraapia erineb teistest krüolipolüüs’ il baseeruvatest teraapiatest peamiselt seetõttu, et tegemist on manuaalse teraapiaga, kus intensiivse külmaga töötlemine on ühendatud töödeldava piirkonna lokaalse massaazhiga. Viimane on vajalik, et seadme otsikuga jõuaks rasvkoele võimalikult lähedale, lihtsalt nahapinna töötlemine külmaplaadiga rasvarakkude temperatuuri lõhustumiseni ei alanda. Iga klient on erinev ja meie terapeut kohandab teraapia vastavalt kliendi vajadusele ja soovile ning keskendub konkreetsele soovitud kehapiirkonnale.

Mis toimub Cryo21 teraapiasenassi ajal? Seanssi alguses kantakse töödeldavale kehapiirkonnale spetsiaalset geeli, mille funktsioon on kaitsta nahka külmakahjustuste eest ning samuti aidata kaasa protsessi toimimisele. Geele on erinevate toimeainetega, terapeut valib igaks protseduuriks ja vastavalt kliendile sobiva kombinatsiooni. Seejärel koosmõjus manuaalse massaazhiga töödeldakse spetsiaalse külmaotsukuga nahaalust rasvkudet, et algatada apoptoos (loomulik rakusurm). See tähendab, et loomuliku reakstioonina ekstreemsele külmale rasvaraku kest puruneb ning raku väljutab oma sisu. Rasvaraku tühjenemine kestab protseduurijärgselt vähemalt 14 päeva, tavaliselt rohkem. Rakukesta tühjenedes rakukest kristalliseerub ning väljub samuti organismist.

Apoptoos ehk loomulik rakusurm

Apoptoos ehk loomulik rakusurm

Cryo21 krüolipolüüs ‘i  teraapiat teostab professionaalne terapeut vastavalt iga kliendi individuaalsusele. Terapeut teostab protseduuri algusest lõpuni. Me ei kinnita klienti lihtsalt masinate külge ja Cryo21 teraapias ei ole kõigile sarnaselt teostatavat standardprotseduur.

Cryo21 krüolipolüüs annab tulemusi on tavaliselt näha juba peale esimest seanssi. Nagu enamus teraapiaid, on ka Cryo21 teraapia kõige efektiivsem ja tulemused püsivad kui teraapiat teha kuurina.

Pinguldavad kehahooldused. Protseduuri käigus kutsutakse naha päriskihis ehk dermises esile nn termiline shokk. Nahaalused veresooned ning lümfiringe tõmbuvad külma mõjul kokku ning koheselt järgneva sooja mõjul jälle laienevad. Tekkib nö “pumbaeffekt”, mis aktiveerib piirkonna verevarustust, naha loomulikku elastaani ning kollageeni tootmist ning viib välja jääkaineid. Tulemuseks on nooruslik ja elastne nahk pinguldavate protseduuri järgselt.

Tselluliidiravis kasutame ära samuti temperatuurierinevusest tekkinud verevarustuse ning lümfiringe aktiveerimise efekti. Probleemsest piirkonnast viiakse välja nii jääkained kui liigne kogunenud vedelik ilma sidekude kahjustamata.

Broneeri seanssiaeg telefonil 5309 8636, emaili info@cryoclinic.ee või meie online broneerimissüsteemis.

*Protseduur on turvaline, kuid siiski on mõned vastunäidustused: flebiit, tromboflebiit ning veenilaiendite piirkonnas / rasedus / põletikulised protsessid, ägedad akuutsed haigused /  siirdatud organitega inimesed / külmaallergia, Raynaud’i sündroom

Manikyyri

on käsihoito. Perusmanikyyriin kuuluu käsien kylvetys, kynsinauhojen ja kynsien siistiminen ja lakkaus ja hieronta.

Jalkahoito

Jalkahoitoihin sisältyy jalkojen kylvetys, kynsien siistiminen, ohennus ja leikkaus, kovettumien poisto, känsän ja syylän hoito sekä jalkojen rasvaus ja hieronta.​

Karvanpoistosta vahalla

Tehokas karvapoiston LYCON karvanpoisto vahalla.

Hieronat

Varaa rentouttava kokovartalo hieronta tai nopea selkä- tai kasvohieronta.

[ meie blogi ]

Viimased postitused