Cryo21 tehnoloogial põhinevad iluprotseduurid said täiendust – nüüdsest saadaval ka pinguldavad kehahooldused ning ohutu tselluliidiravi.

Meie pinguldavad näohooldused on juba palju poplaarsust kogunud tänu silmnähtavale toimele, seega otsustasime laiendada teenuste spektrit ning nüüdsest pakume eraldi teenusena ka pinguldavaid kehahooldusi. Kõige populaarsem piirkond on käevarte ülaosa, aga ka näiteks lõtvunud kõhunahk või reied.

Ei ole lihtsalt kõnekäänd, et külmakraadid aitavad meil nooruslikku välimust taastada ja säilitada. Cryo21 tehnoloogia on välja töötanud spetsiaalsed programmid, mille käigus tekitatakse naha ülemistes kihtides protseduuriaegselt  korduvalt  +/-36 kraadine temperatuurivaheldumine.

Pinguldavad kehahooldused. Nahaalused veresooned ning lümfiringe tõmbuvad külma mõjul kokku ning koheselt järgneva sooja mõjul jälle laienevad. Tekitatakse nö “pumbaeffekt”, mis aktiveerib piirkonna verevarustust, naha loomulikku elastaani ning kollageeni tootmist ning viib välja jääkaineid. Tulemuseks on nooruslik ja elastne nahk pinguldavate protseduuri järgselt.

Tselluliidiravis kasutame ära samasuguse temperatuurierinevusest tekkinud verevarustuse ning lümfiringe aktiveerimise efekti. Probleemsest piirkonnast viiakse välja nii jääkained kui liigne kogunenud vedelik ilma sidekude kahjustamata.

 

 

Hinnakiri:

  • Pinguldav kehahooldus valitud piirkonnale 40 min 55.00
  • Tselluliidiravi kuur 10x 60 min 450.00

Broneeri seanssiaeg telefonil 5309 8636, emaili info@cryoclinic.ee või meie online broneerimissüsteemis:
Online broneering

*Protseduur on turvaline, kuid siiski on mõned vastunäidustused: flebiit, tromboflebiit ning veenilaiendite piirkonnas / rasedus / põletikulised protsessid, ägedad akuutsed haigused /  siirdatud organitega inimesed / külmaallergia, Raynaud’i sündroom